3-6.05.2018 r. – Święta majowe w naszej jednostce.

3-6.05.2018 r. – Wypełniając postanowienia naszego statutu – początkiem maja- uczestniczyliśmy w wielu ważnych wydarzeniach . Zaczęliśmy 3 Maja od udziału w Parafialnych Obchodach 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji. Następnie – w tym samym dniu – w Woli Małej odbyły się Gminne Uroczystości tego święta. Następnego dnia zaś –    w Dniu Strażaka, czyli naszego patrona Św. Floriana, udaliśmy się na godz.18 00 do naszego kościoła, na Mszę Św., odprawianą w intencji wszystkich żyjących i zmarłych strażaków. Nie zapomnieliśmy o zmarłych druhach z naszej jednostki, którzy odeszli na wieczną służbę. Natomiast w niedzielę – 6 maja – wyruszyliśmy – jak co roku – do Kalwarii Pacławskiej na XXIV Podkarpacką Pielgrzymkę Strażaków. zdj. Stanisław Kotula

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *