12-03-2016r. Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze

W ubiegłą sobotę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyni Łańcuckiej odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszej jednostki. Podsumowano okres za 2015 r oraz pięciu lat ubiegającej kadencji. Następnie odbyły się wybory nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej:
Zarząd;
Prezes – Grzegorz Sala
Wiceprezes-Naczelnik Mateusz Witek
Wiceprezes – Kazimierz Witek
Wiceprezes – Janusz Lech
Z-ca Naczelnika – Damian Lech
Sekretarz – Piotr Całka
Skarbnik – Jarosław Pietraszek
Kronikarz – Tadeusz Drupka
Gospodarz – Sławomir Nawój

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący – Golec Bartosz
Sekretarz – Tadeusz Surowiec
Członek – Ryszard Siwiec

Ustępującym członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej dziękujemy za pracę na rzecz naszej jednostki. Równocześnie zachęcamy wszystkich członków do aktywnej pracy dla dobra naszej OSP oraz mieszkańców Medyni Łańcuckiej i Pogwizdowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *