23.02.2019 – Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyni Łańcuckiej

W dniu

23 lutego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyni Łańcuckiej. Swoją obecnością zaszczycili nas zacni goście. Oprócz sprawozdań z działalności jednostki, na zebraniu tym nadano członkostwo honorowe druhom: Aleksandrowi Siwiec, Stanisławowi Ruta i Władysławowi Pietraszek. Odznaczono także dh Aleksandra Siwca Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Wręczono również odznaczenia Za Wysługę Lat i odznaki Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Odbyło się również ślubowanie nowo przyjętych członków do MDP i OSP. Ze względu na stan zdrowia nieobecnym na zebraniu druhom, wręczono dziś- tj. niedzielę, pamiątkowe statuetki i uchwały w ich domach. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom, jak i druhnom i druhom za uczestnictwo we wczorajszym zebraniu.

Zdj. St. Kotula