8.03.2019 r. – Eliminacje Gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W

Zespole Szkół w Medyni Łańcuckiej, odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W eliminacjach tych wzięło udział 28 uczestników w tym 12 uczniów w I grupie wiekowej i 16 w II grupie. Z naszej szkoły uczestniczyło w turnieju 6 uczniów w tym Marcin Chmiel i Kacper Piersiak, którzy są członkami MDP. W trakcie trwania przerwy na ocenianie prac, druhowie z naszej jednostki tradycyjnie wypełnili ten czas, robiąc pokaz z udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się w gr. I Paweł Kulka z Czarnej i Kinga Kornak z Zalesia. Natomiast w gr. II Małgorzata Kościsz i Kacper Lech z Medyni Głogowskiej. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na wyższych szczeblach turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *