X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Łańcuckiego

22 września 2019 r. na stadionie Stali Łańcut w Łańcucie, odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze drużyn OSP z powiatu łańcuckiego. Nasza jednostka wypadła znakomicie, zdobywając dwa pierwsze miejsca: w Gr. A (mężczyźni) i Gr. C (kobiety). Podczas oficjalnego otwarcia zawodów, wystawiliśmy także poczet flagowy. Gratulujemy naszym zawodnikom oraz wszystkim jednostkom biorącym udział w zawodach. Zaś naszym kibicom dziękujemy za przybycie i skuteczny doping!  zdj. Stanisław Kotula

GRUPA „C” – KOBIECE DRUŻYNY POŻARNICZE:

1. miejsce OSP Medynia Łańcucka                                              pkt. .125,51.
2. miejsce OSP Budy Łańcuckie Lewa Strona                          pkt. .155,30.
3. miejsce OSP Wola Dalsza                                                          pkt. .172,19.

IV. GRUPA „A” – MĘSKIE DRUŻYNY POŻARNICZE:

1. miejsce OSP Medynia Łańcucka                                              pkt. .103,82.
  2. miejsce OSP Markowa                                                                pkt. .106,69
  3. miejsce OSP Budy Łańcuckie Lewa Strona                          pkt. .118,35.
  4. miejsce OSP Żołynia                                                                    pkt. .129,34.
  5. miejsce OSP Wysoka                                                                  pkt. .136,21.
  6. miejsce OSP Tarnawka                                                               pkt. .137,50.
  7. miejsce OSP Rakszawa                                                              pkt. .137,78.

Dodatkową konkurencją rozgrywaną podczas mistrzostw była musztra. Wyniki osiągnięte przez drużyny w tej konkurencji liczone były odrębnie i przedstawiały się następująco:

GRUPA „C” – KOBIECE DRUŻYNY POŻARNICZE

1. miejsce OSP Wola Dalsza                                                           pkt. 20
  2. miejsce OSP Medynia Łańcucka                                               pkt. 19
  3. miejsce OSP Budy Łańcuckie Lewa Strona                            pkt. 18

GRUPA „A” – MĘSKIE DRUŻYNY POŻARNICZE

1. miejsce OSP Żołynia                                                                    pkt. 20.
     2. miejsce OSP Rakszawa                                                                pkt. 19.
         miejsce OSP Markowa                                                                 pkt. 19.
     3. miejsce OSP Wysoka                                                                    pkt. 18.
         miejsce OSP Tarnawka                                                                pkt. 18.
     4. miejsce OSP Budy Łańcuckie Lewa Strona                           pkt. 17.
     5. miejsce OSP Medynia Łańcucka                                               pkt. 16